cesme kuafor preloader

Hakkımızda

My Ela Studio, MYO Exclusive Prodüksiyon Menajerlik Güzellik Turizm San.Tic.Ltd.Şti bünyesinde oluşturulmuş Kuaför ve Güzellik Hizmetleri sunan bir markadır.

My Ela Studio aynı zamanda 2.şubesinde kendi markası olan Lamia Donna ve diğer önemli birçok markanın güzellik ürünlerinin perakende ve on-line satışını da yapmaktadır.

My Ela Studio, Profesyonel ve farkındalık yaratan hizmet anlayışı, yüksek müşteri memnuniyeti, fahiş olmayan hakkaniyetli fiyat politakası ve herzaman ilklerin temsilcisi olma ilkesi ile çok kısa zamanda benimsenen ve tercih edilen bir marka olmuştur.
Başta İstanbul, Bursa, Ankara gibi potansiyeli çok yüksek şehirlerden gelen müşterilerimizin sayısının her geçen gün artıyor olması bizlerin ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun apaçık kanıtıdır.

My Ela Studio olarak en iyi hizmeti verebilmek ve müşterilerimizi memnuniyetini sürekli hale getirebilmek için çok çalışıyoruz.
Farkımız Farkınızdır.

My Ela Studio

Kuruluş

2021

My Ela Studio, ilk şube olarak 2021 Yazında Ilıca Hotel Spa & Welness Thermal Resort, Çeşme’de; Bay-Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2021

My Ela Studio, ikinci şubesini, 2021 Sonbaharında Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme'de yine Bay-Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi olarak açmıştır.

2021

My Ela Studio aynı zamanda 2.şubesinde kendi markası olan Lamia Donna ve diğer önemli birçok markanın güzellik ürünlerinin perakende ve on-line satışını da yapmaktadır.

My Ela Studio olarak 2023 sezonunda yine bir ilke imza atarak, VIP Müşteri Hizmeti Servisini Hayata geçirdik. Bu proje ile kaliteli salon hizmeti almak isteyen Bay/Bayan müşterilerimizi adreslerinden klimalı lüks aracımızla alıyor, salonumuzda en özel şekilde ağırlıyor ve ve müşterimizin işlemi bittiğinde de ister adresine istersede dilediği yere yine klimalı lüks aracımızla bırakıyoruz. Bunun ile ilgili daha detaylı bilgiyi salonlarımızdan alabilirsiniz.

sec icon
My Ela Studio

HİZMETLERİMİZ

Aradığınız
En İyi Hizmeti Bulun

Size Uygun Hizmetleri Keşfedin